Cennik/regulamin
  DO 6 OSÓB POWYŻEJ 6 OSÓB

WYSOKI SEZON

20.06-20.09

      

      350 ZŁ +35 ZŁ ZA KAŻDĄ DODATKOWĄ OSOBĘ
     


Cena obowiązkuje przy pobytach tygodniowych. Krótsze pobyty oraz długie weekendy wyceniane indywidualnie.


Kaucja zwrotna w wysokości 300zł

Obwowiązkowa opłata za sprzątanie domku 250zł.

1. Rezerwacji wstępnej dokonujemy telefonicznie lub mailowo.

2. Po dokonaniu rezerwacji wstępnej jest tydzień na wpłatę zaliczki w wysokości 20% całej kwoty, jeżeli zaliczka nie wpłynie na konto rezerwacja przepada.

3. Jeżeli rezerwacja zostanie anulowana z przyczyn niezależnych od „Chaty Halniaczek”, zadatek nie podlega zwrotowi.

4. Wpłata zadatku, a tym samym dokonanie rezerwacji gwarantowanej oznacza potwierdzenie akceptacji warunków rezerwacji określonych w niniejszym regulaminie przez osobę dokonującą rezerwacji.

 

 

REGULAMIN

1.Regulamin określa zasady świadczenia usług, odpowiedzialności oraz przebywania na terenie ośrodka HALNIACZEK i jednocześnie jest umową akceptowaną przez Gości w chwili opłacenia pobytu

2. Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 14.00, a kończy się o godz. 10.00.

3. Dostęp do zarezerwowanego domku przed rozpoczęciem doby hotelowej jest możliwy tylko w przypadku gdy został on już przygotowany na przyjęcie Gości.

4. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż uprzednio zarezerwowany pobyt, należność nie ulega zmianie i nie podlega zwrotowi.

5. Goście ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wszelkie szkody-uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia lub urządzeń technicznych (w tym również zagubienie kluczy) powstałe z jego winy.

6. Parking niestrzeżony dla Gości jest bezpłatny. Właściciel terenu nie ponosi odpowiedzialności za parkujące pojazdy ani za pozostawione w nich mienie.

7. W domku obowiązuje całkowity zakaz palenia.

8. Ze względu na drewnianą konstrukcję domku nie wolno pozostawiać otwartego ognia bez nadzoru i używać elektrycznych urządzeń grzewczych (z wyjątkiem grzejników będących wyposażeniem domku) lub innych mogących powodować zagrożenie pożarowe.

9. Za rzeczy pozostawione w domkach ośrodek nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku.

10. Wszelkie usterki techniczne prosimy niezwłocznie zgłaszać obsłudze.

11. W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja w wysokości 300 zł jako zabezpieczenie na wypadek ewentualnych szkód. Zwrot kaucji następuje w dniu wyjazdu po wspólnej kontroli domku i jego wyposażenia.

12. Wpłata pełnej należności za pobyt w ośrodku i podpisanie niniejszego regulaminu oznacza zapoznanie się i jednocześnie akceptację regulaminu.

Chata Halniaczek

Łapsze Niżne 34-442 Potok 31
tel. 601321036 , 607173164 realizacja: Strony WWW